По буднях з 8:00 до 20:00

Ультрафиолетовая лампа Hagen ExoTerra Reptile

Ми страхуємо кожну вашу покупку!

Ми відправимо ваше замовлення до будь-якої точки світу

У вас виникли запитання? Ми завжди на зв'язку!
Популярні категорії

Інтернет-магазин акваріумістики happyfish.com.ua

Історія акваріумістики

Розведенням риб люди стали займатися ще в давнину. Знайдено записи, які свідчать про розведення тиляпії у Стародавньому Єгипті кілька тисячоліть тому. Також є інформація про штучне вирощування риби в Ассирії, Китаї, Стародавній Греції та Стародавньому Римі.

Справжній, у сучасному розумінні цього слова, акваріум з'явився в 1841 році в Англії. Вчений Н. Вард поселив у скляну ємність кілька золотих рибок. Це дало величезний поштовх розвитку акваріумістики не лише в Європі, а й у всьому світі.

Хобі для душі

Зміст рибок - це одне з найпопулярніших захоплень у наш час. Але, якщо немає впевненості в тому, що це саме ваше хобі, краще зайти в будь-який акваріумний магазин, розглянути поблизу, як влаштований будиночок для риб, розпитати про нюанси утримання рибок і рослин.

Для того, щоб зануритися в це захоплююче хобі, потрібно буде купити акваріум, фільтр для акваріума, компресор, нагрівач, різні декорації, аксесуари та інші необхідні товари.

Незважаючи на відносну дорожнечу цього захоплення, є безліч способів заощадити.
1. купувати продукцію вітчизняного виробництва.
2. все для акваріума буде дешевшим, якщо ви заглянете в інтернет магазин акваріумістики.
3. купувати вживані товари.

У наші дні акваріуми стали не лише домашніми улюбленцями, а й невід'ємною частиною офісів успішних компаній, ресторанів та торгових центрів, де вони просто сяють красою. Але для того, щоб місце проживання рибок залишалося в ідеальному вигляді, необхідно постійно стежити за станом акваріумного обладнання , контролювати і коригувати параметри води, використовувати тільки якісний корм для риб. При цьому не вдасться зазирнути в магазин акваріумістики та купити там панацею від усіх проблем. Потрібно буде самостійно стежити за акваріумом, або запрошувати фахівців.

Акваріумістика в Україні та Києві

Одним із перших в Україні був магазин акваріумів на Подолі. Він був відкритий у 1915 році і, не дивлячись на маленький вибір, все одно це був найпопулярніший магазин акваріумних рибок не лише у Києві та області, а й по всій Україні.

В наш час складно уявити, щоб у якомусь великому місті України був відсутній акваріумний інтернет магазин.

Рибки - це інтернет магазин акваріумів, який можна назвати одним з найбільших і найстаріших не лише у Києві, а й по всій Україні. Багато акваріумних інтернет магазинів вимагають спочатку оплату за товар, якого навіть немає. Ми ж, якщо товар привозиться на замовлення, спочатку отримуємо його на наш склад, і тільки після цього просимо його сплатити.

Велика кількість замовлень, що надходять в наш інтернет магазин акваріумних рибок та обладнання, дає можливість постійно тримати корми та хімію з гарними термінами придатності.

Плюс для тих, хто купує у нас акваріуми інтернет магазин Рибки розробив спеціальну систему накопичувальних знижок.

Блог
Останні відгуки